Promod
KobietaNowociPromocje


Stylowe paski > Zobacz więcej
Wakacje powoli dobiegają końca - to doskonały czas, by marynistycznym paskom dodać miejskiego charakteru! Elementy letniej mody doskonale wkomponują się w codzienne stylizacje i przypomną swobodne, wakacyjne dni.
Zobacz wszystko


DOSTAWA GRATIS
DO SKLEPU*
*

DOSTAWA GRATIS
PRZY ZAMÓWIENIU ZA MIN. 250 PLN***
PODZIEL SIĘ ZE ZNAJOMYM
PROMOD W TWOIM TELEFONIE
NASZE BUTIKI
KONTAKT Z DZIAŁEM OBSŁUGI KLIENTA
FacebookPinterestInstagramGoogle plus
Otrzymujesz od nas informacje, ponieważ subskrybujesz nasz newsletter. W każdej chwili możesz zmienić rodzaj otrzymywanego newsletter 'a klikając tutaj. Jeżeli nie chcesz otrzymywać więcej informacji związanych z Promod, kliknij tutaj.

*Promocja skierowana wyłącznie do Uczestników Programu Lojalnościowego Mój Promod. Oferta jest ważna we wszystkich butikach Promod w Polsce i na promod.pl w dniach od 7 do 10.08.2018. Warunkiem otrzymania 50 dodatkowych punktów jest zakup min. 2 produktów nieprzecenionych z damskiej kolekcji (produkty rozpoczynające się od numerów ref. 1 1) oraz wpisanie kodu: 50 w polu kod rabatowy. Natomiast warunkiem otrzymania 100 dodatkowych punktów jest zakup min. 3 produktów nieprzecenionych oraz wpisanie kodu: 100 w polu kod rabatowy. Oferta nie dotyczy zakupu biżuterii, karty podarunkowej, kosztów dostawy, kosztów poprawek krawieckich, produktów oznaczonych jako „dobra cena” i nie łączy się z innymi promocjami.

**Dostawa gratis do sklepów Promod dotyczy wszystkich naszych sklepów na terenie Polski. Niemniej usługa ta może być chwilowo niedostępna w pewnych okresach roku. Więcej informacji dotyczących dostawy zamówień do sklepów znajdziesz klikając tutaj.

***Dostawa gratis przy zakupach za min. 250 PLN (nie wliczając kosztów przesyłki). Dotyczy dostawy kurierem standard, na terenie Polski. Więcej informacji dotyczących sposobów dostawy znajdziesz klikając tutaj.

Więcej informacji dotyczących sposobów dostawy znajdziesz klikając tutaj.

Bezpłatne zwroty w sklepach dotyczą wszystkich sklepów Promod na terenie Polski.

Promod SAS o kapitale 11.944.812€, zarejestrowana we Francji w Rejestrze Handlowym (Registre du Commerce et des Sociétés) dla Roubaix-Tourcoing pod nr 685 420 606
PROMOD® jest znakiem handlowym zastrzezonym przez PROMOD

PROMOD®